Affiliate program Růžový slon

Vlastní odkazy

Odkazujte snadno přímo bez affil linků - nastavte si kanál

Nastavte si váš web jako kanál a můžete odkazovat ze svého webu na naše výrobky, podstránky či články webu ruzovyslon.cz přímo bez affil linků. Stačí odkazovat jakýmkoli grafickým či textovým odkaz (i bez affil kódu), který povede na ruzovyslon.cz. Nejdříve Vám web schválíme. Poté již automaticky získáváte provizi za každého zákazníka, který přišel z vašeho webu a nakoupil zboží. Pro správné přiřazení do kampaně však nestačí pouze přidat Vaše ID na konec odkazu!
Ideální i pro provozovatele slevových agregátorů - standardní provize platí i pro náš slevový portál Slonomat.cz (XML feed).

Správný způsob je tento :
1. V menu po přihlášení vyberte : Propagace - Přidat kanály
2. Klikněte na "Přidej kanál" Můžete upravit jeho "Název" (slouží pouze pro Vaše info) a "Kód" (slouží pouze pro Vaše info).
3. Vyberte v základním menu "Propagace" - "Kampaně" - "Přímo odkazující URL"
4. Klikněte na "Přidej URL", vyplňte URL Vašeho webu (např. *example.com*), vyberte kanál (vytvořený dříve, viz. výše), vyberte kampaň (každá kampaň má jiná procenta z prodeje a kliknutí) a klikněte na uložit.

Poznámka :
  • Není nutné vyplňovat každou URL zvlášť - stačí zadat každý Váš web ve tvaru : *example.com* (kde je na začátku a konci hvězdička a mezi nimi url webu bez www).
  • Potom se všechny prokliky z celého webu example.com (včetně http://example.com, http://www.example.com, blog.example.com a dalších subdomén), které vedou na www.ruzovyslon.cz (nebo http://www.ruzovyslon.cz) a všechny jeho podstránky (musí obsahovat www.ruzovyslon.cz) budou přičítat k požadované kampani.
  • Každý zadaný web musíme nejdříve schválit, snažíme se co nejrychleji během několika hodin.